History

2006:

Uitvoerende musici:
Marcin Dylla, Yves Storms, Andre Manuel, Robert Horna, Enno Voorhorst, Jim ten Boske, Duo NIHZ,

Docerende Musici:
Marcin Dylla, Yves Storms, Robert Horna, Jim ten Boske, Bobby Rootveld

Concourswinnaars:
Professionals & studenten:
1ste prijs: Kresimir Bedek
2de prijs: Britta Schmidt
3de prijs: Carles Guisado
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Jolanda Diehlman
2de prijs: Minke van der Stelt
3de prijs: Jan Hofste
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Elze Oude Lansink
2de prijs: Peter de Keijzer, Bas ten Elzen
3de prijs: Vera Hukker

2007:

Uitvoerende musici:
Denis Azabagic, Uwe Kropinski, Marcin Dylla, Yves Storms & Judith Ermert, Klaus Renzel, Senda, The Guitar Company, Kresimir Bedek

Docerende Musici:
Denis Azabagic, Uwe Kropinski, Marcin Dylla, Yves Storms, Bobby Rootveld, Jim ten Boske, Paul Driessen, Ulrich Steier

Concourswinnaars:
Professionals & studenten:
1ste prijs: Antoon Vandeborght
2de prijs: Elodie Bouny, Tomislav Vukzic
3de prijs: Mislav Rezic, Jozef Vohar
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Ymke Kleissen
2de prijs: Ellis Markink
3de prijs: Joost Spanjerberg
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Wim Goossens
2de prijs: Jelena Ratkovic
3de prijs: Joost van Dam

2008:

Uitvoerende musici:
Roland Dyens, Zoran Dukic, Harry Sacksioni, Alberto Mesirca, Ulrich Steier, Duo’78, Duo NIHZ, Lapis Lazuli

Docerende Musici:
Roland Dyens, Zoran Dukic, Harry Sacksioni, Alberto Mesirca, Ulrich Steier, Yves Storms, Jim ten Boske, Edsart Udo de Haes, Paul Driessen, Bobby Rootveld, Jaap Majoor

Concourswinnaars:
Professionals & studenten:
1ste prijs: Irina Kulikova
2de prijs: Magdalena Kaltcheva
3de prijs: Sabrina Vlaskalic
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Koen Claeys
2de prijs: Manu Claeys
3de prijs: Mikhail Kuchersky
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Vera Hukker
2de prijs: Jacques Camous
3de prijs: Martin van Son

2009:

Uitvoerende musici:
Pavel Steidl, Lorenzo Micheli, Jacques Stotzem, Microband, Wolfgang Lendle, Alieksey Vianna, Johan Fostier, Senda, Edsart Udo de Haes & Mario Garcia Blanco

Docerende Musici:
Pavel Steidl, Lorenzo Micheli, Jacques Stotzem, Wolfgang Lendle, Alieksey Vianna, Johan Fostier, Alberto Mesirca, Lyz Day, Edith Leerkes, Yves Storms, Jim ten Boske, Edsart Udo de Haes, Paul Driessen, Bobby Rootveld

Concourswinnaars:
Professionals & studenten:
1ste prijs: Sabrina Vlaskalic
2de prijs: Oman Kaminsky Lara
3de prijs: Floria Nica
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Bart van Assema, Jelena Ratkovic
3de prijs: Vera Hukker
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Aron Bevelander
2de prijs: Willem Ouwehand
3de prijs: Chantal Küper

2010

Uitvoerende musici:
Eric Franceries, Duo Melis, Matthew McAllister, Niehusmann Gitarrenduo, André Manuel, Radiorobotnik, Denis Azabagic, Paul Driessen en Frank Bungarten

Docerende musici:
Alexis Muzurakis, Susana Prieto, Matthew McAllister, Frank Bungarten, Eric Franceries, Deniz Azabagic, Jim ten Boske, Bobby Rootveld en Paul Driessen

Concourswinnaars:
Professionals & Studenten:
1ste prijs: Fabian Freesen
2de prijs: Michal Stanikowski
3de prijs: Jona Kesteleyn
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Maarten van Gaans

2de prijs: Aakash Saha
3de prijs: Frank Donk Marlin
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Niels Gercema
2de prijs: Martin van Son
3de prijs: Mara Groeneveld

2011

Uitvoerende musici:
Carlo Marchione, Zoran Dukic, CeCoria gitaarduo, Raphaella Smits, Violarra, Izhar Elias, Arnaldo Lopez, Lapis Lazuli, Michel Gillain & Ann Heynen en Paul Gascoigne & Band

Docerende musici:
Zoran Dukic, Carlo Marchione, Yves Storms, Izhar Elias, Johann Palier, Jim ten Boske Paul Driessen en Edsart Udo de Haes

Concourswinnaars:
Professionals & Studenten:
1ste prijs: Anna Slezakova
2de prijs: Florian Moritz
3de prijs: Tudor Niculescu-Mizil
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Daphne Hodes
2de prijs: Hans Jansen
3de prijs: Marlot Hendriks
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Jasper Itoruspe
2de prijs: Numa van de Riet
3de prijs: Maarten Oomnes/td>

2012

Uitvoerende musici:
Laura Young, Fareed Haque & Math Games, SoloDuo, Gerhard Reichenbach, Fernando Espi, Michel Gillain & Ann Heynen, Edsart Udo de Haes & Mario Garcia Blanco, Sabine Kühlich & Felix Heydemann, David Gogo & Band

Docerende musici:
Fernando Espi, Laura Young, Matteo Mela, Lorenzo Micheli, Gerhard Reichenbach, Paul Driessen, Jim Ten Boske, Edsart Udo de Haes, Marc Peter Gureck

Concourswinnaars:
Professionals & Studenten:
1ste prijs: Oman Kaminsky Lara
2de prijs: Jakob Bangstø
3de prijs: Toshiyuki Kumagai
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Matthias van Cutsem
2de prijs: Vera Hukker
3de prijs:
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Maarten Oomnes
2de prijs: Daan van Hoof
3de prijs: Jonne Visser

2013

Uitvoerende musici:
Marcyn Dylla, Marlon Titre, Raphaella Smits, Euregio Gitaarkwartet, Edsart Udo de Haes, Jan Contant & de Tweante Veer, Jürgen Rijkers & Band, Jacques Stotzem en The Rosenbergs

Docerende musici:
Raphaella Smits, Izhar Elias, Edsart Udo de Haes, Marcin Dylla, Lars Wüller, Paul Driessen en Jim ten Boske

Concourswinnaars:
Professionals & Studenten:
1ste prijs: Florian Palier
2de prijs: Blazej Sudnikowicz
3de prijs: Thu Le
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Krisna Pijloo
2de prijs: Marlot Hendriks
3de prijs: Hannes Hendrickx
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Alvin Udijana
2de prijs: Numa van de Riet
3de prijs: Sandra Porgomskaya

2014

Uitvoerende Musici:
Frank Bungarten, Ricardo Gállen, Teyata Gitaarduo, Duo Melis, Robert Horna, Martin Müller, Loro, Reinier voet & Pigalle ’44, The Sheiks of R&B, Raymond Nijenhuis & Kris Berry, Mason Rack en Bluegrass Boogiemen

Docerende musici:
Ricardo Gállen, Alexis Muzurakis, Susana Prieto, Frank Bungarten, Robert Horna, Paul Driessen, Raymond Nijenhuis, Edsart Udo de Haes en Martin Müller.

Concourswinnaars:
Professionals & Studenten:
1ste prijs: Lying Zhu
2de prijs: Jakob Bangstø
3de prijs: Fabian Freesen
Amateurs vanaf 16 jaar:
1ste prijs: Nandinhi Sudhir
Gedeelde 2de prijs: Vera Hukker
Gedeelde 2de prijs: Robin Ros
Jonge gitaristen t/m 15 jaar:
1ste prijs: Kinga Baranczack
2de prijs: Oliwer Giza

Receive our newsletter?

Stad Enschede
 
 
Jan Zonjee
 
 
Poppodium Atak
 
Ten Hoopen Neede
 
 
Egta
 
 
 
 
 
 
 
 

Concerts

Workshops

  • Blues Workshop

    Blues Workshop

    In the last years Raymond Nijenhuis has become an inherent …
  • Lecture

    Lecture

    Lecture „Guitar in Chamber music” By Izhar Elias There is …
  • Flamenco

    Flamenco

    As usual Edsart Udo de Haes will give his Flamenco …
  • Ensemble

    Ensemble

    Description: Young and not so young amateur guitarists learn to …